Приєднуйтесь до молодіжних обмінів національної програми «ВідНОВА:UA»

Приєднуйтесь до молодіжних обмінів національної програми «ВідНОВА:UA»

02.05.2024, 12:29

Програма спрямована на активних молодих людей віком від 18 до 35 років, які бажають дізнатися більше про свою країну, а також сприяти її якісному відновленню та відбудові. «ВідНОВА:UA» реалізується шляхом проведення молодіжних обмінів.

У 2022 – 2023 роках обміни охопили понад 800 учасників та учасниць. У результаті вдалося відновити 28 молодіжних просторів по всій країні.

Цього року молодіжні обміни будуть проходити в 24 громадах України в різних областях. Протягом п’яти днів учасники проживатимуть в одній із громад, де знаходиться об’єкт відновлення, досліджуватимуть культурні особливості громади. Спілкуватимуться з однолітками з інших областей, братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та екскурсіях.

Проживання, харчування та дорожні витрати учасників здійснюються за рахунок організаторів Програми.

Етапи проведення молодіжних обмінів:

  • І хвиля – червень – липень
  • ІІ хвиля – липень – серпень
  • ІІІ хвиля – серпень – вересень.

Детальніше ппро програму на офіційному сайті «ВідНОВА:UA»

Довідка

Програма реалізується Міністерством молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським молодіжним центром у партнерстві з ГО «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді», «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки закордонних справ Данії та Уряду Японії.

Залишити відповідь