Вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

Вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

Сьогодні біля меморіалу пам’яті ліквідаторам Чорнобильської трагедії відбувся мітинг – реквієм задля вшанування пам’яті та відваги людей, які 38 років тому першими прийняли на себе виклик страшної катастрофи і протистояли наслідкам аварії на Чорнобильській АЕС.

За доручення начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни ЦИМБАЛ Цимбал Інна, у заході взяли участь заступник начальника Вадим Соляник, керівник апарату Жмеринської РВА Віра Гуменюк спільно із представниками виконкому Жмеринської міської ради, Жмеринської районної ради, міськрайонної організації «Союз Чорнобиль України», громадськістю міста.

«Чорнобильська катастрофа – це біль і трагедія, це – героїзм і самопожертва людей, які зупинили некерований атом, охороняли громадський порядок. Важливо не забувати їх: живих і тих, кого немає разом із нами, адже вони прийняли на себе найбільший удар ядерної стихії. Низький їм уклін», – сказав під час заходу Вадим Сергійович.

Голова Жмеринської міськрайонної організації «Союз Чорнобиль України» Галина Варлахова подякувала присутнім, які долучились до заходу та наголосила: скільки б не минуло років, ця дата завжди буде в нашій пам’яті як чорна сторінка в історії України. Не забуваймо про героїзм усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії. Пам’ятаємо тих, хто ціною життя рятував світ. Шануємо і дякуємо живим ліквідаторам.

Хвилиною мовчання присутні вшанували подвиг полеглих героїв – ліквідаторів та поклали квіти до підніжжя меморіалу.

Соляник Вадим

Гуменюк Віра

Залишити відповідь