Міністерство оборони України  оголошує про запуск «Військового асистента» – онлайн платформи, створеної спеціально для військовослужбовців

Міністерство оборони України  оголошує про запуск «Військового асистента» – онлайн платформи, створеної спеціально для військовослужбовців

Міністерство оборони України  (https://www.mil.gov.ua) оголошує про запуск «Військового асистента» – онлайн платформи, створеної спеціально для військовослужбовців.

Проєкт реалізований у співпраці з Генеральним штабом Збройних Сил України і спрямований на спрощення та оптимізацію процесу подання офіційних документів.

«Наша мета – зробити процес подання документів максимально простим та ефективним», – розповів заступник міністра оборони України  Станіслав Гайдер.

Що ви знайдете на платформі https://turbota.mil.gov.ua/zrazky-documentiv:

• Більше 80 стандартизованих шаблонів для різноманітних ситуацій – від отримання відпустки до звільнення зі служби

• Формати .doc, .docx, та .pdf, що відповідають вашим потребам

Шаблони розроблено з метою мінімізації помилок та зниження затримок з затвердженням документів, а також задля забезпечення ефективного захисту прав військових.

Ресурс працює на всіх типах пристроїв – від ноутбуків до смартфонів і планшетів, та буде постійно оновлюватися, щоб відповідати зростаючим потребам.

Інформація взята з офіційного сайту Збройні сили України: https://www.zsu.gov.ua/ministerstvo-oborony-ukrayiny-ogoloshuye-pro-zapusk-vijskovogo-asystenta-onlajn-platformy-stvorenoyi-speczialno-dlya-vijskovosluzhbovcziv/

Залишити відповідь