БЕЗКОШТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК!

БЕЗКОШТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК!

 ❓ Як влаштована влада в сучасній державі? Як взаємодіяти з громадськістю для кращого врядування?”. Цифровізація, децентралізація та регіональна політика.

🟦 Це – тільки декілька з ключових тем, які вивчатимуть учасники/-ці безкоштовної сертифікатної програми з урядування для ветеранів і ветеранок. Вони удосконалять свої навички взаємодії з громадськістю, розберуться із роллю фінансів у суспільній політиці, а також навчаться діалогу та медіації для потреб публічної служби.

☝️ А все для того, щоб після навчання ветерани та ветеранки отримали відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування.

📌 ІНФОРМУЄМО:

Проєкт “РОЗШИРЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ГОРИЗОНТІВ: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування” реалізується ГО Школа врядування на базі Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія». Цей проєкт втілюється за підтримки Програма реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

✅ Долучайтесь і ви!

🟨 Запрошуються ветерани та ветеранки, які:

•  не мають досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах у найближчому майбутньому;

•  перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС до 3-х років станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому.

🟨 ЕТАПИ ВІДБОРУ:

• подання заповнених форм і мотиваційних листів – до 08 квітня 2024 р. включно;

• оголошення результатів конкурсного відбору – 15 квітня 2024 р.;

• початок навчання – 22 квітня 2024 р.

Форма для заповнення: https://forms.gle/HedG5ApVA3TvxeGb6

✅ НАВЧАННЯ – БЕЗКОШТОВНЕ

✅ Сертифікат після успішного проходження програми

✅ Зручний графік занять. Дистанційна форма навчання (онлайн)

📌 ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗМІСТ ПРОГРАМИ ТА ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ/-ОК – ТУТ:

#ветерани #освіта #реінтеграція #державнаслужба       

Залишити відповідь