На Вінниччині привітали викладацький склад та випускників Національної академії НГУ з 10-ю річницею створення Національної Гвардії України і випуском офіцерів

На Вінниччині привітали викладацький склад та випускників Національної академії НГУ з 10-ю річницею створення Національної Гвардії України і випуском офіцерів

26.03.2024, 11:45

Начальник ОВА Сергій Борзов привітав викладацький склад та випускників Національної академії НГУ з 10-ю річницею створення Національної Гвардії України та випуском офіцерів Національної академії НГУ.

«За роки свого iснування академiя підготувала чимало професійних офіцерів. Від початку російської агресії у 2014-му та з перших хвилин повномасштабного вторгнення Росії нацгвардійці гідно виконують свій військовий обов’язок. Впевнений, що сьогоднішні випускники також підсилять нашу армію». – зазначив очільник області.

Начальник ОВА висловив вдячність викладачам, які професійно продовжують навчати спеціалістів різних військових кваліфікацій.

За сумлiнне виконання службових обов’язкiв, наполегливiсть та iнiцiативу, досягнення високих показникiв у службi, особисту самовiдданiсть виявлену при виконаннi вiйськового обов’язку та з нагоди вiдзначення рiчницi з

дня створення Нацiональної гвардiі України Сергій Борзов вручив п’ятьом викладачам Національної академії НГУ Почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради, а також пам’ятні подарунки – наручні годинники.

Також керівник регіону відзначив сімох найкращих випускників навчального закладу.

«Будьте вірними присязі – служити українському народу! Бажаю міцного здоров’я та стійкого духу! Разом до Перемоги! Слава Україні!» – резюмував Сергій Борзов.

Залишити відповідь