«Разом переможемо!»: офіційно стартував другий етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

06.02.2024, 15:14

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, від Вінницької області до проєкту, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, долучились 492 заклади освіти.

«Загалом зареєстровано 1932 шкільні команди, які змагатимуться за першість у 5-ти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу»,  – розповів Сергій Борзов.

На Вінниччині другий етап «Шкільних ліг» стартував з товариської зустрічі баскетболістів двох ліцеїв Калинівської міської громади: «Дракони» з Корделівського ліцею та «Соколи» з ліцею с. Глинськ, з якими зіграли професійні спортсмени з БК «Вінниця», що в результаті підсилило емоції на майданчику.

Дівчата-черлідерки Вінницького гуманітарного ліцею №1 ім. М.Пирогова «Завзяті соболята» рішуче налаштовані на перемогу, адже готувалися до змагань дуже ретельно – тренувались щодня. Розповідають, що це чудова нагода продемонструвати свої сили на спортивній арені.

Вболівала та підтримувала юних спортсменів амбасадорка проєкту, Майстер спорту України, срібна та бронзова призерка Кубку світу з веслування на байдарках і каное, Марина Чорна.

За її словами, спорт – найкраща здорова альтернатива гаджетам, а ще це багато позитивних емоцій та хороша нагода знайти нових друзів.

Підтримати команди також завітала Учнівська рада Вінниччини. Її голова, Марія Гресько, подякувала Президенту України від усього учнівського самоврядування за таку чудову ініціативу в активізації учнівства до активного спортивного розвитку. Адже, як сказала Марія, у такий нелегкий час вкрай важливо виховувати в молоді згуртованість, витривалість, стресостійкість та командний дух, що можливо досягти за допомогою спорту.

До речі, відкриття ІІ етапу змагань на Вінниччині відбулася в спортивному комплексі «Здоров’я», що був зведений у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Варто наголосити, що спортивне дійство відбувається з дотриманням усіх правил безпеки.

Залишити відповідь