Мультидисциплінарні реабілітаційні команди Вінниччини продовжують вдосконалювати свої професійні знання

Мультидисциплінарні реабілітаційні команди Вінниччини продовжують вдосконалювати свої професійні знання

06.02.2024, 14:54

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, для чотирьох мультидисциплінарних команд 5 лютого розпочались навчання на базі тренінгового центру обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка.

Відповідна підготовка триватиме протягом чотирьох місяців.

Досвід перейматимуть мультидисциплінарні команди з наступних медичних закладів:

  • Хмільницька обласна лікарня відновного лікування;
  • Ямпільська територіальна лікарня;
  • Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування;
  • Вінницька міська клінічна лікарня №1.

“Займатимуться з командами наші тренери Центру досконалості. Це продовження роботи в рамках Меморандуму, який ми на початку січня підписали з МОЗ”, – відзначила директорка обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка Софія Кучерук.

Директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна зауважила, що наразі кожна кластерна та надкластерна лікарні працюють над розбудовою своїх реабілітаційних відділень. І дуже важливо, щоб з пацієнтами працювали фахові команди лікарів.

“Робота реабілітаційного відділення лікарні ім. О.І. Ющенка визнана однією з кращих в Україні. Тому їхня команда тепер ділитиметься знаннями зі своїми колегами як нашої, так і інших областей. Продовжуємо працювати над розвитком реабілітаційної допомоги у Вінницькій області”, – додала Ольга Задорожна.

Тренінги відбуваються за підтримки Бюро ВООЗ в Україні.

Залишити відповідь