Перше в новому році засіданні постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту.

Перше в новому році засіданні постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту.

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна взяла участь у першому в новому році засіданні постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту.

Основні питання:

✅ підсумки складного року;

✅планування наступного в умовах зобов’язань об’єднання зусиль заради Перемоги.

Затверджено звіт Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА про здійснення обласною військовою адміністрацією делегованих обласною Радою повноважень.

Інформацію озвучила Наталя Заболотна , яка окреслила основні завдання та шляхи їх вирішення. Наталя Михайлівна наголосила, що основними були та залишаються питання виконання заходів на підтримку ЗСУ, а також створення безпечного простору у закладах соціальної сфери кожної громади області. Не менш важливими є питання дотримання соціальних гарантій функціонування кожної галузі.

Розглянуто та підтримано наказ Сергія Борзова, начальника Вінницької обласної військової адміністрації про обласний бюджет на 2024 р.

#Слуга_Народу – Вінниччина

Залишити відповідь