Центральний офіс СО Жмеринські ЕМ АТ “Вінницяобленерго” перенесено із Шаргорода у Жмеринку та очолив його Олег Валерійович Сваток!

Центральний офіс СО Жмеринські ЕМ АТ “Вінницяобленерго” перенесено із Шаргорода у Жмеринку та очолив його Олег Валерійович Сваток!

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна взяла участь робочій зустрічі, яку ініціював Генеральний директор АТ «ВІННИЦЯОБЕНЕРГО» Юрій Петрович Касіч. У ході зустрічі вели мову про зміни в районі формату роботи підприємства, перспективи та завдання.

🤝Дуже показовим є те, що обласний керівник особисто вивчає питання районного рівня, позитивно реагує на усі, в тому числі, підняті у ході розмови, запити про проблеми району.

Юрій Петрович озвучив, що сам має за основний принцип і того вимагатиме від підлеглих, призначеного колеги, – поваги до потреб людей кожної із восьми громад району. Такого принципу роботи від усіх посадовців завжди вимагає і Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.

Інна Володимирівна принагідно подякувала обласному керівнику Юрію Петровичу за нещодавнє оперативне вирішення процедурних питань, які дозволили відновити електроенергію для подачі води жителям села Мартинівка.

Зійшлися у поглядах про необхідність підтримання справжніх партнерських відносин між бізнесом та державою.

спільно із

#Юрій_Касіч

Євгеній Корнійчук Заступник начальника Жмеринської РВА

Соляник Вадим

Євгеній Дубовий. Заступник голови Жмеринської РДА.

Олег Сваток

Залишити відповідь