Для сімей захисників Вінниччини влаштували новорічно-різдвяні заходи

Для сімей захисників Вінниччини влаштували новорічно-різдвяні заходи

25.12.2023, 12:17

Минулого тижня для дітей наших Захисників та Захисниць провели низку заходів напередодні Різдва.

Юнаки та дівчата відвідали тюбінг-парк «Vinny Land», де каталися з гірок і грали в сніжки. Це були дві години дитячих радощів та незабутніх емоцій.

Наступним заходом для них став перегляд мультфільму «Бажання» в кінотеатрі «Filmax». Стрічка запам’яталася цікавим сюжетом про здійснення найпотаємніших бажань.

Найменші діти у вихідні відвідали Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М.К. Садовського, де переглянули виставу про магію добра «Снігова королева».

Також організували заходи й для дорослих. Рідні захисників провели час у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Д. Леонтовича. Слухали колядки та щедрівки різних регіонів України у виконанні Подільського камерного хору та хорами мистецьких шкіл Вінниці.

Крім цього, справжньою родзинкою став виступ рок-гурту Kozak System, що відбувся приміщенні Вінницького державного педагогічного університету. Виконавці презентували музичну програму у стилі фолк-панк, яка стала своєрідним баченням учасників гурту незламності духу і віри у Перемогу.

Вдячні нашим партнерам за співпрацю та можливість подарувати рідним захисників святкову атмосферу відпочинку.

Залишити відповідь