У Хмільницькому районі презентували «Книгу Пам’яті полеглих за Україну. Вінницька область»

У Хмільницькому районі презентували «Книгу Пам’яті полеглих за Україну. Вінницька область»

18.12.2023, 15:06

У залі засідань Хмільницької районної військової адміністрації відбулася зустріч представників колективу пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України. Вінницька область» із родинами військовослужбовців, які стали на захист Батьківщини та віддали своє життя у російсько-українській війні.

У заході взяли участь начальник Хмільницької районної військової адміністрації Богдан Кузнец та голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук.

Презентували видання доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри культури, методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Ольга Коляструк, кандидат історичних наук, доцент кафедри культури, методики навчання історії та спеціальних історичних дисциплін Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Анатолій Войнаровський, старший науковий співробітник відокремленого підрозділу «Музей Мужніх» Вінницького обласного краєзнавчого музею Тетяна Войнаровська, а також співробітник відокремленого підрозділу ”Музей мужніх” Вінницького обласного краєзнавчого музею Андрій Кравченко.

Видання є першим в Україні такого формату. Книга містить короткі біографічні відомості про обставини та місце загибелі вінничан: Героїв Революції гідності і тих, хто став до зброї у російсько-українській війні, починаючи з лютого 2014-го, завершуючи лютим 2022 року.

Видання упорядковано та підготовлено до друку колективом Пошуково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України».

До першої «Книги пам’яті полеглих за Україну» увійшла інформація про трьох вінничан – учасників Революції Гідності: Валерія Брезденюка, Леоніда Полянського та Максима Шимка, які загинули 2014 року у Києві. Цей список, на жаль, поповнили 273 наших захисники, імена яких були встановлені на початку лютого 2022 року.

До видання внесено 42 героїв з Хмільницького району.

Під час зустрічі кожна родина захисників отримала «Книгу пам’яті».

Слава і шана Героям!

Залишити відповідь