Передостанній епізод подкасту «Простими словами» зі співзасновником The Village Україна Андрієм Баштовим

Передостанній епізод подкасту «Простими словами» зі співзасновником The Village Україна Андрієм Баштовим

13.11.2023, 09:50

«Ми реально стоїмо в ситуації, у якій із кожним днем, що триває війна, у нас буде більше досвідів, із якими треба буде розбиратися. Тому що в нас у суспільстві немає загалом культури проговорювань некомфортних речей. Дуже часто люди, на яких ми сподіваємося, спираємося, поводять себе, як колись про мене так казав мій колега, – «інфантильний підліток, який ухвалює кадрові рішення»

В цьому впевнений співзасновник, видавець і колишній головний редактор The Village Україна Андрій Баштовий, який приєднався до ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення.

На цьому тижні він став гостем нового епізоду подкасту «Простими словами» від The Village Україна

В інтерв’ю ведучим – клінічній психологині Софії Терлез та журналісту і письменнику, амбасадору Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Марку Лівіну – старший лейтенант ЗСУ розповів про те, як влаштована армія зсередини, як переживати травматичний досвід та про речі, що рятують ментальне здоров’я під час війни.

– Зокрема Андрій Баштовий відмітив: «Найпростіше в цій схемі психотерапевтам, тому що так багато роботи, як у них, точно ні в кого не буде. І ті досвіди, які я проживав персонально, доводять мені, що психотерапевти для війська дико потрібні. Неконфліктне спілкування військовим дуже потрібне. Можливість проговорювати свої досвіди й цілі механіки, закладені в те, що відбувається з військовими на фронті до, під час і після бойових операцій, – суперпотрібні».

Повний текст нового інтерв’ю тут – https://www.village.com.ua/…/345055-tse-ne-armiya-tse…

Розмову можна прослухати на всех подкаст-платформах:

Apple Podcasts – https://apple.co/473onmX

Google Podcasts – 

SoundCloud – 

Spotify – https://spoti.fi/49t4dnS

YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=n0tDKzjGwYk

Спеціальний сезон подкасту «Простими словами» від The Village Україна виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська. Проєкт реалізовано за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційний центр КМУ / Mental Health UA та ГО Безбар’єрність.

Залишити відповідь