Обласна військова адміністрація буде й надалі сприяти зміцненню безпеки в регіоні, – Сергій Борзов (2)

Обласна військова адміністрація буде й надалі сприяти зміцненню безпеки в регіоні, – Сергій Борзов (2)

12.10.2023, 07:15

Минулого року Вінниччина першою в Україні покрила системою Custody Records шість базових підрозділів регіону. Наразі система контролю за дотриманням прав людини активно впроваджується в інших підрозділах поліції.

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов разом із керівником ГУНП у Вінницькій області Іваном Іщенком ознайомилися з роботою фронт-офісу, який відкрито на базі Вінницького районного управління поліції № 2 у м. Вінниця.

Присутні мали змогу оглянути  приміщення, в якому зробили сучасний ремонт. Для зручності роботу фронт-офісу перенесено на перший поверх. Кімната для прийому громадян облаштована для повного комфорту громадян. Також є окремий куточок для дітей, щоб батьки могли не відволікатися від справ.

Поліцейські детально розповіли про роботу системи та алгоритм дій поліцейських під час затримання підозрюваних.

Зараз поліція працює над тим, щоб у кожному підрозділі були як мінімум по три інспектора з дотримання прав людини.

Впровадження системи «Custody Records» мінімізує виникнення конфліктних ситуацій, гарантує надання правової допомоги затриманим особам та убезпечує поліцейських від безпідставних звинувачень, адже скрізь ведеться відеоспостереження.

Великою перевагою є дистанційний нагляд, який може здійснювати уповноважений поліцейський через систему віддаленого відеоконтролю.

«Забезпечення прав людини – пріоритет, а особливо в умовах воєнного стану. Обласна військова адміністрація буде й надалі сприяти зміцненню безпеки в регіоні», – підкреслив очільник області.

Залишити відповідь