Забезпечення продовольчої безпеки в умовах збройної агресії рф – один із пріоритетів діяльності обласної військової адміністрації

Забезпечення продовольчої безпеки в умовах збройної агресії рф – один із пріоритетів діяльності обласної військової адміністрації

Днями на Вінниччині відбулася чергова зустріч партнерів в рамках реалізації проєкту «Німецько-український фаховий діалог зі сталого розвитку плодоовочевого сектору».

У ній взяли участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич, представники Міністерства освіти та науки України та заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький.

До наради зі сторони Німеччини долучилися: аташе з питань сільського господарства Посольства Німеччини в Києві, представник відділу «Міжнародні проєкти Twinning» Федерального міністерства сільського господарства, генеральний комісар з програм двосторонньої співпраці BMEL.

На розгляд було представлено проєкт будівництва багатоцільового інфраструктурного об’єкту на базі Іллінецького аграрного фахового коледжу.

Як зазначив Сергій Здітовецький, якщо аграрії можуть швидко змінити структуру посівів, маючи відповідну техніку та технології, то з місцями для зберігання вирощеної продукції складніше. Це потребує новітніх технологій та великого фінансування. Тому будівництво такого об’єкту на Вінниччині є надзвичайно актуальним, адже стане стартовим кроком до залучення іноземних інвестицій в область.

«Наразі, одним з основних завдань агропромислового комплексу нашої держави є стале забезпечення продовольчої безпеки, особливо в умовах викликів, пов’язаних зі збройною агресією росії. Тому міжнародна підтримка таких проєктів для нас цінна та своєчасна», – наголосив посадовець.

Працюємо далі!

Залишити відповідь