Історія успіху військового Олега Рудюка, який став переможцем конкурсів грантової підтримки та започаткував власний бізнес

Справа свого нового життя тих, хто вчора був на полі бою.

Завдяки державним програмам з підтримки ветеранського бізнесу, формуванню та реалізації відповідної цільової політики Мінветеранів, зокрема започаткуванню різноманітних проєктів грантової підтримки та консалтингу, в колишніх Захисників та Захисниць з’являється дедалі більше інструментів як для працевлаштування, так і розвитку власної справи після завершення військової кар’єри. Цьому сприятиме також розвиток інституту помічника ветерана та широке відкриття у навчальних закладах Центрів ветеранського розвитку.

Олег Рудюк – засновник автомайстерні у Вінниці. До того, як відкрити ветеранське підприємство, він тривалий час служив в лавах ЗСУ, брав участь у бойових діях. Він переконаний, що лідерські навички сержантів і офіцерів, виконавські скіли рядового складу після війни можуть цілком згодитися у цивільному житті, конвертуватися у подальший бізнесовий чи професійний досвід колишніх воїнів. Не всі це знають, тому їм потрібно пояснити механіку такого перевтілення, зокрема і під час діяльності помічників ветеранів та курсів перекваліфікації тих, хто повертається з фронту чи служби.

Він поділився власною моделлю розвитку ветеранського розвитку а також надав цінні практичні поради побратимам, й усім тим, хто наважиться і спробує повторити його досвід, але вже як втілення добре продуманої власної бізнес-стратегії.

Олег Рудюк став переможцем трьох конкурсів грантової підтримки для бізнес-початківців – безповоротної допомоги. Нині формує заявку на наступну конкурсну програму з підтримки ветеранського бізнесу від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Сподівається на перемогу й на те, що це допоможе масштабувати бізнес.

Джерело – видання “Новинарня” https://is.gd/tUE6wM

Автор: Геннадій Карпюк

Leave a Reply