У Жмеринській районній військовій адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці Дня Конституції України

У Жмеринській районній військовій адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці Дня Конституції України

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ (Цимбал Інна) привітала присутніх зі святом й зазначила, що сьогодні ми відзначаємо День Конституції України у правовому режимі воєнного стану, коли ворог підступно руйнує наше мирне життя та територіальну цілісність нашої держави. Але ми відстоюємо своє право на свободу перед ворогом, бо захищаємо свою незалежність та світле майбутнє наступних поколінь. І ми обов’язково переможемо! Також побажала усім єдності, мужності і сили, щоб відновити той конституційний лад, який передбачає наш Основний Закон, на всій території нашої держави!

Для нас, українців, Конституція – це про права і свободи, це про гідність, цінності, стійкість та нескореність. Саме їх ми відстоюємо зараз, обороняючи свою державу від ворога. І ми не збираємось відступати, – зазначив у вітальному слові Віктор Мурашко, заступник голови Жмеринської районної ради.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять захисників та Захисниць України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Залишити відповідь