Орденом “За мужність” III ступеня посмертно нагородили військовослужбовця з Вінниччини Георгія Стрелкова

Орденом “За мужність” III ступеня посмертно нагородили військовослужбовця з Вінниччини Георгія Стрелкова

На жаль, Герої вмирають…

Безсмертна – людська пам’ять про них!

Начальник ОВА Сергій Борзов разом з генерал-майором Державної прикордонної служби України, начальником Південного регіонального управління ДПСУ Сергієм Мулом та командиром Могилів-Подільського Прикордонного загону Олегом Ковальчуком передали орден «За мужність» III ступеня, яким нагородили майора Георгія Стрелкова із Вінниці, його сину Миколі, студенту Вінницького політеху.

Орден, як і чергове військове звання майора, Герою присвоєно посмертно.

За мужність, самовіддані дії, виявлені під час виконання службових завдань по захисту державного кордону – так сказано в Указі Президента.

У червні 2022 року Георгій Стрелков на посаді  начальника групи дільничних інспекторів прикордонної  служби «Ямпіль» очолив  інженерне облаштування позиції підрозділу в районі населеного пункту Семенівка Чернігівської області. Це зберегло життя та здоров’я особового складу зведеного загону.

А далі були нелегкі шляхи цієї жорстокої  війни: обладнання фортифікаційних споруд  на Донецькому напрямку: у Костянтинополі поблизу Волновахи та у селищі Невельське Покровського району…

Побажали синові Героя бути гідним свого батька, який під час ворожого артилерійського обстрілу на Донеччині власним тілом закрив підлеглого, врятувавши йому життя.

Як зазначив Сергій Борзов, родина Георгія Стрелкова не залишиться без підтримки. У прикордонному загоні, де він служив, відкрито меморіальну дошку. На приклад його служіння Україні рівняються прикордонники.

«Кожне життя є важливим. Життя наших Захисників і Захисниць – безцінне!» – підкреслив очільник області.

Слава Україні! Слава Героям!

Leave a Reply