Штаб територіальної оборони Вінниччини організовує базову підготовку населення до національного спротиву

Штаб територіальної оборони Вінниччини організовує базову підготовку населення до національного спротиву

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов спрямовує та координує роботу штабу територіальної оборони області.

За дорученням Глави держави, очільник ОВА сприяє системному впровадженню комплексу заходів справжньої народної оборони Вінниччини.

Практичною реалізацією завдань на рівні громад займаються штаби територіальної оборони районів. Саме від їх системної та злагодженої роботи залежить організація територіальної оборони на рівні кожного села, селища, міста нашого  регіону. 

Базова підготовка населення до національного спротиву – пріоритет у роботі Штабу територіальної оборони Вінниччини.

Щоденна робота обласного штабу спрямована на зміцнення  територіальної оборони області  і включає в себе  формування активних груп патріотів у кожному населеному пункті Вінниччини та постійне і професійне їх навчання.

Відтак,  Штабом територіальної оборони області проведено організаційно-методичні збори за участі керівництва районних військових адміністрацій, керівників та заступників районних штабів, керівників обласних структур силового блоку   щодо удосконалення базової підготовки членів добровольчих формувань.

Учасники зборів детально обговорили та опрацювали відповідні матеріали підготовлені обласним штабом.

За дорученням очільника ОВА Сергія Борзова, акцент у роботі спрямовано на

необхідність залучення до навчань інструкторів та військовослужбовців, що мають бойовий досвід, адже це ті люди які можуть передати жителям громад реальні знання та вміння, отримані ними на полі бою.

Учасники організаційно-методичних зборів отримали відповідні методичні матеріали та детальну інформацію щодо їх використання в роботі.

В ході обговорення порушених питань представники Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації  давали практичні поради та відповіді на питання, що виникали в учасників заходу.

Залишити відповідь