Ми перед родинами Героїв у вічному боргу…

Ми перед родинами Героїв у вічному боргу…

Державні нагороди родинам загиблих воїнів із Жмеринського району вручила сьогодні начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал за дорученням Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова.

Орденами «За мужність» ІІІ ст. (посмертно) відповідно до Указу Президента України відзначено:

Вовка Віталія Івановича- солдата, стрільця – санітара 3 стрілецького відділення стрілецького взводу 3 стрілецької роти в/ч А 4038, який загинув 26.05.2022 року в м. Авдіївка Донецької обл.;

– Січака Віталія Олександровича – старшого солдата, гранатометника 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 3 стрілецької роти В/ч А 4038, який загинув 20.08.2022 року в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області, отримавши поранення не сумісні з життям.

Орден Віталія Івановича отримала дружина Вовк Олена Дмитрівна, що проживає у Жмеринці. Уже рік як її чоловік оберігає їх родину з небес.

Сім’я героя Віталія Олександровича, – мати Січак Феодосія Василівна, дружина Ракіцька Наталія Михайлівна та донька Валерія, що проживають у Барській громаді, – зберігатимуть орден рідної людини як щемку пам’ять про доброго сина, чоловіка та батька.

«Я захоплююся і ніколи не перестану захоплюватися хоробрістю та мужністю наших синів і дочок України, до яких належали наші земляки”- з цими словами Інна Володимирівна схилилася в пошані перед рідними в знак пам’яті про Героїв.

🙏Щиро подякували рідним за їх терпіння заступник начальника РВА Євгеній Дубовий, Барський міський голова Володимир Саволюк, секретар Жмеринської міської ради Вадим Кожухівський, в.о голови Жмеринської районної ради Віктор Мурашко, начальник Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Тарас Андрійчук, начальник Барського відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковником Анатолій Шпильовський.

Вшанували хвилиною мовчання Героїв – земляків, які свідомо обрали для себе непростий шлях воїна-захисника і віддали своє життя, захищаючи свободу і незалежність нашої держави.

Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА

Цимбал Інна

Євгеній Дубовий. Заступник голови Жмеринської РДА.

Leave a Reply