Як працювати із сім’ями зниклих безвісти

Як працювати із сім’ями зниклих безвісти

18 квітня під головуванням Першого заступника Начальника обласної військової адміністрації Наталі ЗАБОЛОТНОЇ (Наталя Заболотна), за участі регіонального координатора Уповноваженого Кабінету Міністрів України з питань безвісті зниклих осіб за особливих обставин Марії Довжик відбулась онлайн-нарада щодо роботи із сім’ями зниклих безвісти.

У нараді взяли участь заступник начальника Жмеринської районної військової адміністрації Євгеній Корнійчук (Євгеній Корнійчук Заступник начальника Жмеринської РВА), керівник апарату Віра Гуменюк, начальник управління соціального захисту населення Наталя Гаврилюк, начальник відділу з питань оборонної роботи Наталія Яковець, представники територіальних громад, які відповідають за напрямок роботи із сім’ями військовослужбовців та ветеранів, а також керівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, керівники закладів та установ, що надають соціальні послуги населенню, керівники ЦПМСД.

У вступному слові Наталя Михайлівна анонсувала важливість даного питання та наголосила на всебічній підтримці зазначеної категорії сімей.

Що робити і куди звертатися рідним військових та цивільних, які зникли під час бойових дій, розказала Марія Довжик. Вона зазначила, що найбільше проблем виникає на етапі отримання документів зникнення безвісти або взяття в полон військовослужбовця. Статус члена сім’ї зниклого безвісти або полоненого військовослужбовця, на жаль, стає все більш поширеним, а отже, є потреба роз’яснення його законодавчих особливостей.

Із будь-якими труднощами та запитаннями, що пов’язані зі зникненням близької людини, рідні можуть звернутися до компетентних спеціалістів.

В Україні працює Уповноважений з питань осіб, що зникли безвісти за особливих, Олег Котенко.

А у Вінниці – Офіс його регіональної координаторки Марії Довжик за адресою м. Вінниця, вул. Єрусалимка, 8

Телефонуйте Марії 📲 +38 097 723 27 97

Або на гарячу лінію для звернень

+38 093 570 06 01

vt.prostir.poshuk@gmail.com

Держава робить все можливе, щоб повернути та знайти кожного!🇺🇦

#Жмеринська_РВА

#Віра_Гуменюк

#Наталя_Гаврилюк

#Наталя_Яковець

Leave a Reply