Сергій Борзов направив посадовців Вінниччини і МСЕК до захисників, які отримали важке поранення, щоб допомогти військовим і їх родинам

Сергій Борзов направив посадовців Вінниччини і МСЕК до захисників, які отримали важке поранення, щоб допомогти військовим і їх родинам

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов ініціював програму підтримки та допомоги захисникам, які отримали важке поранення під час оборони України та їх сім’ям. Відповідно до Наказу, керівники департаментів соціальної політики, охорони здоров’я, голови районних військових адміністрацій повинні здійснити спільне відвідування осіб, які отримали важке поранення на війні, визначити стан і потреби захисників та їх сімей.

Сергій Борзов повідомив, що дано доручення:

Організувати весь обсяг медичних обстежень, вчасне направлення на спеціалізоване лікування та реабілітацію.

Визначити потреби у догляді, в облаштуванні, в засобах реабілітації, при необхідності – забезпечити їх отримання.

Контролювати оформлення та призначення інвалідності, організувати максимальне проведення МСЕК через заочний розгляд або виїзні засідання за місцем проживання цих осіб.

У разі необхідності, залучати до вирішення потреб захисників та їх сімей міжнародні, всеукраїнські та місцеві благодійні організації.

«Маємо подбати про кожного захисника і захисницю, які віддали своє здоров’я в ім’я захисту Батьківщини. Це наш обов’язок та наша відповідальність перед ними. Маємо відвідати та поспілкуватись із кожним таким героєм та його сім’єю, щоб підтримати та допомогти їм. Маємо зробити все, щоб, незалежно від того, у якій громаді Вінниччини проживають наші Герої – вони отримають усю необхідну підтримку та допомогу», – зазначив Сергій Борзов.

Борзов направив посадовців Вінниччини і МСЕК до захисників, які отримали важке поранення, щоб допомогти військовим і їх родинам.

Вінниця.info 

Залишити відповідь