Тільки разом ми зможемо досягти більших результатів у покращенні медичної допомоги на Вінниччині! – Наталя Заболотна

Тільки разом ми зможемо досягти більших результатів у покращенні медичної допомоги на Вінниччині! – Наталя Заболотна

7 березня в обласній клінічній лікарні ім.М.І.Пирогова окреслили перспективи розвитку медзакладу на 2023 рік.

«Забезпечення належного рівня функціонування медичного закладу такого рівня вкрай важливе. Особливо гостро це питання стоїть сьогодні, коли в країні війна і кількість тих, кому надається допомога у цьому закладі зростає», – підкреслила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

Наразі заклад має розгалужену мережу відділень, які забезпечують висококваліфіковану медичну допомогу населенню не лише Вінниччини, але й сусідніх областей.

Як зазначила Наталя Заболотна, на жаль, в наш час ми стикаємося з багатьма викликами в галузі охорони здоров’я, але ми змогли впоратись з усіма складнощами.

Так, з ініціативи Начальника ОВА Сергія Борзова в лікарні завершуються роботи з ремонту та облаштування укриття, яке вкрай важливе в умовах сьогодення. Також розпочаті підготовчі роботи з ремонту центру термічної травми відповідно до сучасних вимог.

Під час зустрічі керівник лікарні Василь Паненко озвучив плани на 2023 рік та стратегічне бачення розвитку закладу, зокрема:

  • оновлення медичного обладнання та технологій – планують придбати нові інструменти та медичну техніку, щоб забезпечити високий рівень лікування.
  • удосконалення відділень – працюють над важливими відділеннями, такі як кардіохірургія, трансплантація та реабілітація, щоб забезпечити професійне надання медичної допомоги населенню.
  • розвиток співпраці з міжнародними партнерами – планується розширювати міжнародну співпрацю з провідними медичними центрами, щоб забезпечити доступ до новітніх медичних технологій та методів лікування.
  • підвищення кваліфікації медичного персоналу – зроблять все можливе для того, щоб навчати наших медиків найсучаснішим методам лікування та підвищувати їхню кваліфікацію.

Заклад продовжує працювати над удосконаленням роботи та сервісу, щоб кожен пацієнт отримував максимально якісну та ефективну медичну допомогу.

«Дякую медичним працівникам за складну працю і швидкість їх реагування та підлаштування під реалії сьогодення. Тільки разом ми зможемо досягти більших результатів у покращенні медичної допомоги на Вінниччині!» – підкреслила Наталя Заболотна.

Leave a Reply