Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр відновив роботу Центру надлишкової ваги та залу лікувальної фізкультури

Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр відновив роботу Центру надлишкової ваги та залу лікувальної фізкультури

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.

Фахівці зауважують, що саме ожиріння є причиною багатьох хвороб, тому важливо дбати про своє здоров’я зараз і не відкладати турботу про себе до Перемоги. 

Зокрема, у зазначеному центрі для кожного пацієнта підбирають індивідуальний підхід, який включає різні терапії, вакуумний масаж, лікувальну фізкультуру й консультації психолога тощо.

Консультації проводять:

✔лікар ендокринолог-нутриціолог – Юлія Зелінська.

✔лікар фізичної та реабілітаційної медицини – Юлія Дробінко, 

✔психолог – Ярослав Манжуловський.

«Центр надлишкової ваги та зал лікувальної фізкультури у нас працював ще до війни. На жаль, роботу довелося призупинити на деякий час, але відтепер ми відновлюємо прийом людей. Зауважу, що команда наших фахівців розробляє індивідуальний план лікування для кожного пацієнта. Також у нас є кисневий апарат МІТ-С двоканальний для приготування кисневих коктейлів. Лікарі їх призначають пацієнтам, які страждають на захворювання бронхо-легеневої системи, мають проблеми з серцем і судинами, хронічною втомою та іншими захворюваннями. Загалом, ми використовуємо сучасні методи діагностування та лікування», – відзначив директор обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру Пилип Прудиус.

Як потрапити на прийом до лікаря?

Вам потрібно записатися за телефонами інформаційного центру:

(0432)-65-60-95 (068)-309-19-40. 

Запис проводиться з 9:00 до 16:00.

Цей запис має один коментар

  1. Олександр Мазан

    Вперше в житті жалкую, що не маю надлишкової ваги

Залишити відповідь