Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у черговій 37 сесії обласної Ради восьмого скликання

Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у черговій 37 сесії обласної Ради восьмого скликання

Сьогодні, 24 лютого, відбулась чергова 37 сесія обласної Ради. Першим із тринадцяти питань порядку денного було ухвалено  Звернення депутатів Вінницької обласної Ради  восьмого скликання до Президента Сполучених Штатів Америки, Премʼєр – міністра Великої Британії, Президента Французької Республіки, Федерального канцлера Німеччини, Президента Республіки Польща, Президента Литовської Республіки, Президента Латвійської Республіки, Президента Естонської Республіки, Організації Обʼєднаних Націй, країн-членів НАТО та Європейського Союзу, всієї міжнародної спільноти щодо надання військової і гуманітарної допомоги Україні.

 «Висловили вдячність за навчання українських солдатів, за безпілотники, за тисячі тонн продуктів харчування, ліки та медичну апаратуру. За те, що лікують наших поранених бійців, дають прихисток нашим жінкам і дітям. За допомогу у відновленні енергетичної інфраструктури. За те, що самі приїжджають підтримати боротьбу України»,- підкреслив Сергій Борзов.

Депутати також заслухали інформацію керівника Вінницької обласної прокуратури Олександра Бутовича «Про результати діяльності органів обласної прокуратури у 2022 році».

В ході засідання депутати розглянули та підтримали низку питань щодо господарської діяльності обласних комунальних закладів в частині передачі-приймання майна.

Залишити відповідь