Вистояли – переможемо!

Вистояли – переможемо!

Сьогодні, 24 лютого, виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Цей напад став кульмінацією загарбницької  війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму в 2014 році.

Своєю збройною  агресією  росія  розв’язала  першу в XXI  столітті континентальну  війну  в  Європі,  підірвавши  систему  колективної  світової безпеки,  встановлену  після  Другої  світової  війни.  Світ  знову  зіткнувся  з режимом,  який  прагне  силової  ревізії  кордонів  і  прямує  до  новітнього тоталітаризму.

Повномасштабне  вторгнення  російських  військ в Україну остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму, що 9 років  прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у війні на сході України, поширюючи на весь світ дезінформацію, брехню про «Донецьку та Луганську народні республіки», які насправді є підконтрольними москві окупаційними режимами в Донецькій та Луганській областях України. Путін намагався переконати світ, що в Україні триває «громадянська війна». 

За  рік, що минув від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Метою  російської  агресії є не просто загарбання територій,  а знищення  нашої національної  ідентичності, геноцид українського народу. Російська держава й ідеологія рашизму, яку сповідує російський  політикум, офіційно заперечують існування  українців  як  окремої  нації,  а  ті,  хто  не погоджуються  з  цим, підлягають фізичному знищенню.

На тимчасово окупованих українських територіях росіяни повторюють найгірші практики нацизму –  масові  розстріли, депортації, знущання зцивільного населення, умисне плюндрування та розкрадання  приватної власності та цінностей.  Різанина в Бучі, Ізюмі, масове  знищення людей у Маріуполі стали наочним проявом геноцидної політики москви. Звірства, воєнні  злочини,  зґвалтування,  вчинені  російськими загарбниками в Україні, шокували світ.

Повномасштабний напад пришвидшив консолідацію української нації. Національна єдність стала основою успішного спротиву. Наступ військ рф вдалося зупинити завдяки спільним зусиллям українців, які  стали на захист держави в лавах Збройних сил України, Національної гвардії України та масового волонтерського руху.

Сьогодні  Україна  ефективно стримує російську збройну агресію завдяки зусиллям на військовому, дипломатичному, інформаційному фронтах, а також потужній міжнародній допомозі.  Ми боротимемося, доки  не звільнимо від окупанта останній сантиметр української  землі, адже Перемога України –  запорука світової стабільності!

Російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі. Але всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.

Вистояли – переможемо!

Залишити відповідь