«Школа в коробці»: на Вінниччині 21 заклад загальної середньої освіти обласного підпорядкування отримав допомогу від UNICEF

«Школа в коробці»: на Вінниччині 21 заклад загальної середньої освіти обласного підпорядкування отримав допомогу від UNICEF

Як підкреслила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, безпека дітей – це найголовніше. Під час шкільних уроків, у разі повітряної тривоги, вони вимушені більшість часу проводити в укритті заради своєї безпеки.

«Але навчальний процес не повинен припинятися, тому вчителі проводять уроки в укритті. Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям ООН надав набори «Школа в коробці» для їх використання в укриттях під час тривалого перебування там», – зауважила Наталя Заболотна.

Загалом, передали 49 боксів для 21 закладу загальної середньої освіти обласного підпорядкування. В цих закладах освіту здобуває понад 3 тисячі учнів. 1537 з них цілодобово перебувають у школах.

Набір розрахований на 40 учнів та педагога і містить:

  • Матеріали для оформлення дошки на стіні;
  • Допоміжне навчальне приладдя для геометрії і математики;
  • Матеріали для організації занять з декоративно-ужиткового мистецтва тощо.

«Школа в коробці» допоможе краще організувати дозвілля та освітній процес в укритті!» – підкреслила Перший заступник Начальника ОВА.

Залишити відповідь