Вище професійне училище № 42 бере участь у Міжнародному проекті «EU4Skills Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні»

Вище професійне училище № 42 бере участь у Міжнародному проекті «EU4Skills Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні»

Про це повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

Проект передбачає безкоштовне короткострокове навчання з робітничої професії «Електрогазозварник 2 розряду» для 30 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб та незайнятого населення Вінниччини.

За словами посадовиці, Вище професійне училище № 42 у м. Погребище  визнано одним із переможців Міжнародного проекту «EU4Skills Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» у Вінницькій області. Це дало можливість чоловікам-переселенцям з Донецької, Херсонської областей, які проживають у колективному центрі на базі гуртожитку ВПУ №42, здобувати додаткову високооплачувану і затребувану професію електрогазозварника, яка нині є в попиті на ринку праці.

Під час навчання, яке триватиме 2.5 місяці, вони отримають теоретичні та практичні навички з профільних навчальних дисциплін: обладнання зварювальних робіт та основ креслення, електротехніки.

Лекції будуть доповнені практичними заняттями з електрогазозварювання, де кожен слухач буде забезпечений відповідними матеріалами та спеціальними засобами для роботи.

Технологічний процес навчання значно підсилює наявність висококваліфікованих викладачів і майстрів, а також матеріально-технічна база закладу. Завершення курсу планується в середині квітня. Всі слухачі отримають дипломи державного зразка.

«Після навчання на курсі вже конкурентоспроможні фахівці працюватимуть на відновлення та відбудову України». Приємно також відзначити роботу колективу ВПУ №42 під керівництвом Тетяни Каменщук не лише у міжнародних проектах, а й у благодійних щодо надання допомоги Збройним Силам України. Зокрема, викладачі та майстри навчального закладу спільно з учнями виготовляють і передають на фронт буржуйки, сухі борщові набори, матеріали для яких надає Погребищенська міська рада. Працюємо разом на Перемогу!», – зазначає Наталя Заболотна.

Залишити відповідь