Диверсифікація опалення є вкрай важливою, тож ми усе зробимо якнайшвидше для повного забезпечення Ладижина альтернативним теплопостачанням, – Сергій Борзов

Диверсифікація опалення є вкрай важливою, тож ми усе зробимо якнайшвидше для повного забезпечення Ладижина альтернативним теплопостачанням, – Сергій Борзов

У Ладижині триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації.

Після ракетних обстрілів фахівцям спільно з представниками влади вдалося знайти шляхи альтернативного теплопостачання, тож зараз у місті продовжують встановлювати стаціонарні та модульні котельні.

22 грудня Начальник ОВА Сергій Борзов особисто проінспектував перебіг робіт.

«18 тисяч жителів після 23 грудня залишились без тепла. 1 грудня теплопостачання було відновлено. Зараз ми продовжуємо облаштовувати по території міста резервні твердопаливні і газові котельні. Роботи ведуться. Ситуація контрольована. Усі на місці. – коментує Сергій Борзов. –  Обласна військова адміністрація допомагає вирішити усі питання, які постають і з якими до нас звертаються. При великому обсязі робіт ми намагаємося робити усе дуже швидко. Фахівці працюють щодня цілодобово. Диверсифікація опалення є вкрай важливою, тож ми усе зробимо якнайшвидше для повного забезпечення Ладижина альтернативним теплопостачанням».

Зауважимо, що хід робіт контролюють представники управління будівництва облдержадміністрації.

За словами в.о Ладижинського міського голови Олександра Коломійця, до відповідних заходів залучено більше тридцяти людей.

«Роботи ведуться дуже швидко з огляду на те, наскільки це можливо в цих умовах. Фахівці працюють цілодобово, адже в екстрених випадках необхідно забезпечити населення теплом. До нового року частина робіт буде завершена. Важливо, що наша місцева лікарня вже має свою твердопаливну котельню.Вона працює. Ми вдячні обласній військовій адміністрації за допомогу та сприяння в оперативному вирішенні низки питань. Нам допомогли фінансово, фахівцями та обладнанням. Ми не зупиняємось, рухаємось далі», – зазначає Олександр Коломієць. 

Наразі інженерна група працює над встановленням блочно-модульної газової котельні потужністю майже 2 МВт та твердопаливної котельні з потужністю 3 МВт. Щодо останньої, то фахівці завершують монтування димових труб і влаштування мережі, тож невдовзі ця котельня буде повністю готова до експлуатації.  

Крім цього, до Ладижина завезено 26 тонн мазуту для повноцінної роботи інших котлів на випадок відсутності газу, тож місто буде повністю забезпечено резервними джерелами теплопостачання.

Залишити відповідь