Платформа соціальної освіти створена для навчання представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері.

Платформа соціальної освіти створена для навчання представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері.

https://socialacademy.gov.ua/md/theme/surge/video/video1.mp4?autoplay=1&modestbranding=1&showinfo=0

Платформа пропонує

Онлайн-курси з питань забезпечення і захисту прав дитини, здійснення соціальної роботи та організації соціальних послуг в територіальних громадах, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, тощо

Навчальні та методичні матеріали, дослідження з соціальної тематики та інші корисні ресурси для розвитку професійної компетентності із зазначених питань

Онлайн-курси передбачають

Навчальні матеріали, розроблені на основі практик, апробованих в територіальних громадах, які також враховують успішний міжнародний досвід

Можливість завантажити нормативно-правові акти, необхідні приклади документів для подальшого використання в роботі

Перевірку знань – тестові завдання, за результатами виконання яких учасники отримують сертифікат про успішне навчання

Зручний графік навчання – матеріали доступні онлайн у будь-який час за місцем вашого перебування

Анкетування щодо курсу, під час якого можна залишити свої відгуки і надати пропозиції щодо його вдосконалення

Як проходити навчання на Платформі

Щоб користуватися усіма ресурсами порталу, необхідно зареєструватися.

В розділі “Мій кабінет” користувачі зможуть бачити всі навчальні курси, які обрали для проходження, автоматично повертатися до заняття, на якому зупинилися, проходити тестування, відстежувати власний прогрес та зберігати сертифікати про успішне завершення навчання.

Незареєстровані користувачі зможуть лише ознайомлюватися з переліком матеріалів платформи та їхнім коротким змістом.

У випадку, якщо Ви не знайшли навчальних матеріалів за темою, яка Вас цікавить, просимо пройти у розділ “Опитування” та повідомити про актуальні навчальні потреби через заповнення анкети. Ваші відповіді допоможуть Міністерству соціальної політики наповнювати Платформу тими навчальними матеріалами, які найбільш затребувані серед фахівців.

Навчайтеся на Платформі соціальної освіти – створюйте громаду, дружню до дитини й турботливу до кожного мешканця та мешканки!

Залишити відповідь