На Вінниччині відкрили регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

На Вінниччині відкрили регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Сьогодні, 8 грудня, за дорученням Начальника обласної адміністрації Сергія Борзова, заступник Олександр Піщик взяв участь у відкритті Консультаційного центру Центрального регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Основна місія центру – покращити взаємодію з родинами Захисників та Захисниць та повернення й обмін українських військових і цивільних з полону.

Центр працюватиме для Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

Відтепер родини військовослужбовців мають можливість розв’язувати усі питання, не приїжджаючи до столиці. З сім’ями загиблих військових працюватимуть юристи, психологи та консультанти. Також до роботи будуть залучені представники військових та силових структур: це СБУ, прокуратура, поліція, військкомати та Сили оборони.

Звертаючись до присутніх, Олександр Піщик передав вітання від Начальника ОВА Сергія Борзова, зазначивши, що відкриття Консультаційного центру – це вагома подія для Вінниччини.

«Психологічна підтримка родин Захисників та Захисниць є вкрай важливою. На сьогодні обласна військова адміністрація та обласний Центр комплектації забезпечує координацію цієї роботи. Людям буде надана максимальна допомога. Віримо у плідну співпрацю», – наголосив Олександр Піщик.

Також до вітального слова долучився Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він зазначив, що відкриття зазначеного центру – це відповідь на виклики, які створює війна: «Тих, хто працюватиме тут – попереду очікується важка праця. Бажаю вам швидко та якісно надавати допомогу людям, які цього потребують».

У свою чергу, Вінницький міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що для ефективного результату важливо, щоб була координація всіх гілок влади, громадянського суспільства та Центру. «Працівники мають проявити максимальний професіоналізм у роботі та уміння спілкуватись з людьми, співпереживати», – наголосив міський голова.

У своєму зверненні до присутніх Координатор Центрального регіонального КЦ Юлія Приймак зазначила, що в  рамках діяльності проекту плануються виїзні прийоми по громадах. Особливо це необхідно для тих родин, які не можуть приїхати до Вінниці чи зателефонувати на гарячу лінію.

Не варто залишатися зі своїми проблемами наодинці. Ви завжди можете звернутись за порадою чи підтримкою представників Координаційного штабу.

Телефон приймальні: 0 800 200 606

Час роботи: з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю

Адреса Консультаційного центру Центрального регіону: 21000, м. Вінниця, вулиця Театральна, 15 (прийом за попереднім записом).

Залишити відповідь