Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру в Ладижині. Треба пришвидшуватись. Ворог не дає зайвого часу, – Сергій Борзов

Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру в Ладижині. Треба пришвидшуватись. Ворог не дає зайвого часу, – Сергій Борзов

Щойно у місті Ладижин за участю Начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова відбулось чергове щоденне засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Надзвичайна ситуація в місті ще зберігається і завершиться лише тоді, коли запрацюють усі резервні пункти теплозабезпечення міста.

Контроль всіх етапів робіт здійснюють фахівці обласної військової адміністрації.

Нарощуюються темпи виконання робіт, оперативно вирішуються всі проблемні питання, прискорюється постачання.

 «Залучили експертів з галузі теплопостачання та фахівців з великим досвідом реалізаціі подібних проектів, – зазначає Сергій Борзов, – Потрібно запускати паралельні ремонтні процеси.

Треба пришвидшуватись. Ворог не дає зайвого часу».

Щодо самої надзвичайної ситуації у Ладижині, то, за словами Начальника ОВА Сергія Борзова, вона залишається надзвичайною, поки не запрацюють усі резервні пункти теплозабезпечення міста.

«Головне – це люди, і ми маємо дбати про них. Питання життєдіяльності міста не залишимо без уваги!» – підкреслив Сергій Борзов. Також він нагадав, що у Пунктах Незламності жителі Ладижина можуть отримати все найнеобхідніше.

Залишити відповідь