Революція Гідності навчила наше покоління боротися за Перемогу! – Сергій Борзов

Революція Гідності навчила наше покоління боротися за Перемогу! – Сергій Борзов

Цьогоріч українці відзначають День Гідності та Свободи в умовах війни. Повномасштабна агресія рф проти України перетворила нашу державу на своєрідний Майдан з його базовими принципами самоорганізації, консолідації, взаємодопомоги та безстрашності. Ми знову об’єдналися заради боротьби за Незалежність та демократичні цінності.

Сьогодні для вшанування подвигу учасників Революції Гідності відбулося покладання квітів до скульптурної композиції «Дерево Свободи» на майдані Героїв Небесної Сотні.

У заході взяли участь: родини загиблих на Майдані вінничан, Начальник ОВА Сергій Борзов, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та їх заступники. До покладання долучилися керівники територіальних управлінь та відомств області, військовослужбовці ЗСУ, громадськість.

Також  пам’ятні гірлянди поклали до знаку Героям Небесної Сотні на Площі Шевченка.

Події на Майдані Незалежності показали всьому світові, що гідність і стійкість українців, їх прагнення справедливості сильніші за весь насильницький апарат тодішньої влади.

«Революція Гідності навчила наше покоління боротися за Перемогу! Вічна пам’ять Небесній сотні! Ми маємо бути гідними – українці не здаються. Бо маємо гідність. А тому – свободу! Це залишається незмінним. Переможемо!», – Сергій Борзов.

Агресор може спробувати лишити нас світла, захопити нашу землю, зруйнувати українські міста, але йому ніколи не знищити український народ!

З днем Гідності та Свободи! Слава Україні!

Залишити відповідь