Кожен медичний заклад, який потребує додаткового фінансування,  разом із керівництвом громади має підготувати чіткий план виходу з фінансової кризи, – Наталя Заболотна

Кожен медичний заклад, який потребує додаткового фінансування,  разом із керівництвом громади має підготувати чіткий план виходу з фінансової кризи, – Наталя Заболотна

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела робочу нараду з головами територіальних громад та керівниками закладів охорони здоров’я. Під час зустрічі обговорили фінансову спроможність медзакладів, які уклали договори з НСЗУ щодо 49-го пакету медичних послуг про погашення заборгованості по заробітній платі працівникам. 

Керівники медичних закладів та очільники громад представили своє бачення щодо шляхів виходу із кризової ситуації та можливості посилення фінанансової спроможності медустанов у 2023 році.

«Протягом тижня кожен медичний заклад, який потребує додаткового фінансування,  разом із керівництвом громади має підготувати не лише чіткий план виходу із фінансової кризи, а й план подальшого розвитку закладу та представити його на розгляд МОЗ. Станом на сьогодні держава готова допомагати лікарням всім необхідним та розвивати послуги, які потребує населення», – зауважила Наталя Заболотна.  

За словами Першого заступника Начальника ОВА, в умовах війни лише за перше півріччя цього року медичним закладам Вінниччини Національна служба охорони здоров’я України перерахувала більше 3 млрд грн із державного бюджету.

Також Наталя Заболотна зазначила, що керівники медичних установ разом із органами місцевого самоврядування мають працювати над посиленням кадрового потенціалу з метою недопущення фінансової заборгованості, а також над розвитком матеріально-технічної бази, щоб надавати якісні медичні послуги населенню Вінниччини.

Залишити відповідь