Національний банк України презентував обігову пам’ятну монету “Сили територіальної оборони Збройних Сил України”

“Готові до спротиву” – гасло Сил територіальної оборони ЗСУ, яке вже понад 200 днів повномасштабної війни підтверджують українські захисники та захисниці! Тепер воно втілене й у нумізматичній продукції. Сьогодні в Національному банку відбулася презентація обігової пам’ятної монети “Сили територіальної оборони Збройних Сил України”.

“Основу Сил територіальної оборони ЗСУ становлять чоловіки та жінки далекі від військових професій: вчителі, діячі культури і науки, підприємці, фермери, ІТ-фахівці, банкіри та представники інших професій. Головне, що їх об’єднує – згуртованість та готовність зі зброєю в руках захищати незалежність та мирне майбутнє нашої Батьківщини.

Створюючи такі обігові пам’ятні монети із зображенням військової символіки та воїнів Збройних Сил України, ми прагнемо щодня під час готівкових розрахунків нагадувати мільйонам українців про героїчний подвиг наших військових, які на полі бою відстояли право України на свободу”, – прокоментував заступник Голови Національного банку Олексій Чабан.

Участь у презентації також взяв Командувач Сил територіальної оборони Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра: “Понад сто тисяч українців стало до лав Сил територіальної оборони Збройних Сил України. За досить короткий час тисячі людей перевтілились у воїнів. І впродовж семи місяців нашої боротьби ми довели, що готові до спротиву і що наш спротив зупиняє ворога. Монета має ціну, однак внесок воїнів – безцінний”.

Нова монета продовжує серію “Збройні сили України”. У планах НБУ – випускати монети з військовою тематикою в обіг кілька разів на рік.

Переглянути презентацію повністю: https://www.youtube.com/watch?v=dBARSKmUFWQ

Залишити відповідь