Сергій Борзов: Усі 12 питань, винесені сьогодні на розгляд чергової та позачергової сесії обласної Ради 8 скликання, проголосовані «ЗА»

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов 30 вересня взяв участь в черговій  та позачерговій сесії обласної Ради 8 скликання.

«Дві сесії обласної Ради – чергова та позачергова. Усі 12 питань – «за»,- коментує очільник ОВА,- Зокрема, про передачу майна зі спільної власності у державну власність для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану».

Дуже важливо, що на засіданні депутати затвердили  Правила надання комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» пільгових довгострокових кредитів позичальникам та погодили отримання кредиту комунальними підприємствами «Вінницяоблводоканал» і «Вінницяоблтеплоенерго».

Питання, винесені на розгляд чергової сесії, покликані забезпечувати безперебійну роботу підприємств, об`єктів інфраструктури області, закладів охорони здоров`я й освіти та ефективно управляти комунальним майном.

Відтак, депутати прийняли такі важливі рішення:

  • передати чотири спецавтомобілі Renault Duster Погребищенській громаді для Степанківського, Сопинського,  Ширмівського фельдшерських пунктів та Дзюнківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • внести зміни до рішення про встановлення плати за оренду майна, що передається для забезпечення діяльності структурних підрозділів ЗСУ та Нацгвардії. На період воєнного часу вона становить 1 грн на рік
  • передати апарат ШВЛ в оперативне управління Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру;
  • внести зміни до структури виконавчого апарату обласної ради і скоротити його на 20 штатних одиниць. Рішення пов’язане з приведенням у відповідність функцій Ради до умов воєнного часу.

Залишити відповідь