Більше 600 дітей вимушених переселенців отримали допомогу в обласній дитячій клінічній лікарні

Від початку повномасштабної війни у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні надали допомогу 635 дітям із числа ВПО. Команда кардіохіргів під керівництвом і за безпосередньої участі академіка, директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова АМН України Василя Васильовича Лазоришинця провели 10 операцій на відкритому серці.

Як зазначають у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, з 24 лютого заклад не припиняв свою роботу, а навпаки – весь персонал працює у посиленому режимі. У поліклініці продовжили графік роботи.

В лікарні цілодобово надається високоспеціалізована ургентна і планова медична допомога. Окрім вузькопрофільної спеціалізованої медичної допомоги, в лікарні можна укласти декларацію з лікарем педіатром первинної медичної допомоги, для спостереження за дитиною від народження до 18 років.

 «День-у-день ми працюємо і створюємо комфортні умови для наших пацієнтів. Жоден із наших співробітників не покинув своє робоче місце від початку війни», – розповів директор медзакладу Василь Паненко.

Варто відзначити, що на базі лікарні працює сімейна кімната Рональда МакДональда. У ній дітки відпочивають та розважаються і на деякий час забувають про свої хвороби.

Детально про роботу закладу можна дізнатися за посиланням: https://cutt.ly/1VGseVX

Залишити відповідь