Управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації повідомляє:

     Управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації повідомляє наступну інформацію: послуги із психологічної реабілітації надаються відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017р. № 1057. Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем програми є Міністерство у справах ветеранів України.

      Підставами надання послуг зі психологічної реабілітації є:

1) направлення лікаря, який надає первинну медичну допомогу, або направлення лікуючого лікаря;

2) особисте звернення отримувача послуг.

     Звертатись до управлінь соціального захисту населення більше не потрібно, достатньо особистого звернення отримувача послуг до закладу, який надає послуги із психологічної реабілітації ветеранам.

      Обрати такий заклад отримувач може самостійно на офіційному сайті Мінветеранів https://mva.gov.ua за посиланням https://cutt.ly/RCqYuOL або за допомогою CIC e-Ветеран https://sis.mva.gov.ua

      Додатково інформуємо, що бюджетна установа Мінветеранів, Український Ветеранський Фонд впровадив проект «Гаряча лінія підтримки» для ветеранів. Номер «гарячої лінії» +38 (067) 400 46 60.

   Заклад психологічної реабілітації у Вінницькій області знаходиться за адресою: вул. Пирогова, 109-А, м. Вінниця, 21037 у КНП «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної ради». Контактні телефони: (063)165-67-70, (067)875-23-55,(0432)55-07-95, 55-07-89. Електронна пошта: e-mail:vokgvv@ukr.net

Залишити відповідь