З початку року зросла кількість хворих із серцево-судинними захворюваннями

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА лише за шість місяців інфаркт міокарда було зареєстровано у 552 пацієнтів.  Це майже на 2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Найбільше пацієнтів з цим діагнозом пролікували у стаціонарі КНП «Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології».

Збільшилася на 3,7% кількість хворих й з іншими ішемі‌чними хворо‌бами серця. Про це під час засідання колегії Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації розповіла експерт ДОЗ та Р ОВА за фахом «Кардіологія», професор ВНМУ ім. М.І. Пирогова Леся Распутіна. 

«Ми проаналізували стан надання медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи в сучасних умовах. Найбільше пацієнтів з гострим інфарктом міокарда до закладів охорони здоров’я госпіталізувала «швидка» – 54%, сімейні лікарі направили 27% пацієнтів, менше госпіталізували вузькі фахівці і найменше – самозвернень. У нас є певні пропозиції щодо покращення надання медичної допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями. Одна із них – це проведення тренінгу для працівників екстреної медичної допомоги щодо дотримання маршруту пацієнта», – відзначила  Леся Распутіна.

Залишити відповідь