Вихованці дитячого будинку сімейного типу, переселеного з Донецької області на Вінниччину, отримали речі для комфортного проживання

Начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік спільно з заступником начальника районної військової адміністрації Юлією Олійник та начальником служби у справах дітей районної військової адміністрації Аллою Берегуляк 15 вересня відвідали дитячий будинок сімейного типу родини Вєтряк, які змушені були переїхати з Донецької області та наразі проживають в селищі Сутиски Вінницького району.

Будинок, в якому поселилась родина з шістьма дітьми-вихованцями та двома рідними дітьми, побудований за кошти субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Сутисківської територіальної громади для будівництва дитячого будинку сімейного типу.

Розуміючи потреби сім’ї, Віталій Урдзік та Юлія Олійник подарували їм три дворівневі ліжка та дві книжкові шафи, необхідні для комфортних умов проживання дітей-вихованців.

Віталій Урдзік побажав родині миру, відчуття безпеки та подякував батькам-вихователям за їх працю та любов, яку вони кожного дня дарують дітям.

Leave a Reply