Міністерство аграрної політики та продовольства України

Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрило для реєстрації єдину онлайн платформу для підтримки агровиробників – Державний аграрний реєстр або ДАР (dar.gov.ua).

ДАР працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС. Виробники сільськогосподарської продукції, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також технічної та гуманітарної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів. Починаючи з 1 вересня 2022 року у ДАР відкривається прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд. грн.

Наразі Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу, Світового банку, програми USAID AGRO впроваджує інформаційно-освітню компанію з інформування агровиробників та громад про переваги та порядок реєстрації у Державному аграрному реєстрі.

З метою своєчасного та повного інформування агровиробників про можливості отримання підтримки через ДАР просимо:

До 30 серпня цього року визначити відповідальних осіб за підтримку інформаційно-освітньої кампанії про Державний аграрний реєстр, кількість необхідних друкованих інформаційних матеріалів для розміщення на інформаційних дошках в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, громадських приймальнях, ЦНАПах та повідомити на адресу Мінагрополітики шляхом заповнення анкети за посиланням: https://cutt.ly/0XEsW8j.

Просимо забезпечити поширення інформації про Державний аграрний реєстр на своїх офіційних вебсайтах, соціальних мережах, регіональних ЗМІ.

Завантажити інформаційні матеріали про ДАР, а також додати публікації про ДАР можна за посиланням: https://cutt.ly/RXWJA4M.

У разі виникнення запитань просимо звертатись до відповідального експерта Світового банку Сергія Замідри 0967999080, zamidra@gmail.com

Залишити відповідь