Олександр Коломієць з Немирова виборов чотири медалі на Чемпіонаті України з армреслінгу та увійшов до національної збірної команди України

11-15 серпня у м. Львів проходив Чемпіонат України з армреслінгу серед молоді та дорослих. Це відбіркові змагання на Чемпіонат Європи та Чемпіонат Світу.

На цих змаганнях спортсмени, які представляли Вінницьку область, показали достойні результати.

Олександр Коломієць став абсолютним чемпіоном на праву та ліву руку в своїй ваговій категорії серед молоді виборовши дві золоті медалі.

Маючи таку перемогу,спортсмен  увійшов до складу національної збірної команди України!

Олександр Коломієць в запеклій боротьбі зі своїми суперниками здобув звання Майстра спорту України, завоювавши срібло серед дорослих на ліву руку та бронзу на праву! У фінальному поєдинку боровся з Майстром спорту міжнародного класу, чемпіоном світу, Олегом Петренком з м.Тернопіль.

Микола Квітка, якому 16 років, наймолодший з учасників змагань, показав дуже хороший результат серед молоді, зайнявши 4-місце в своїй ваговій категорії. Не зважаючи на те, що його суперники були набагато старші та більш досвідчені.

Владислав Педос також спробував свої сили на такого рівня змаганнях і отримав неоціненний досвід, враження та стимул продовжувати займатися армреслінгом для досягнення кращих результатів та подальших перемог.

Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера Миколу Торохтія, Президента Вінницької обласної федерації армреслінгу, з перемогою, медалями і прекрасними результатами!!!

Залишити відповідь