Ми маємо підтримувати родини наших Захисників і Захисниць, які боронять Україну, – Наталя Заболотна

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова його перший заступник Наталя Заболотна відвідала родини військовослужбовців з Війтівецької громади Хмільницького району.

«Сотні тисяч наших воїнів щодня й щоночі стримують російську навалу. Не перестаю захоплюватись стійкістю їхніх сімей, які чекають на них. – зауважила посадовиця. – І поки татусі й матусі українських дітей боронять Україну, ми маємо підтримувати їхні сім’ї. Незважаючи на ситуацію в країні, вони не падають духом».

Перший заступник Начальника ОВА додала, що сьогоднішній стан сімей потребує особливої уваги, тож продовжують робити все можливе для надання людям максимальної підтримки та допомоги.

З кожним днем все більше людей звертаються за психологічною допомогою.

«Цього не потрібно соромитися!  Від психологічного та емоційного стану рідних залежить дух наших військових», – підкреслила Наталя Заболотна.

Тому на Вінниччині до територіальних громад виїжджають мобільні психологічні бригади, до яких можна звернутися та проговорити свої проблеми й переживання.

Також сім’ям військовослужбовців можна звертатися за психологічною допомогою за номерами телефонів:

– +380 67 348 28 68 (Veteran Hub)

– 7333 (LifeLine Ukraine)

– +380 67 885 71 07, +380 96 534 17 41 (Центр соціальних служб)

«Ті, хто на передовій, роблять все можливе, щоб перемога настала якнайшвидше, а ми допомагаємо один одному на нашій рідній землі», – зазначила Перший заступник Начальника ОВА.

Залишити відповідь