Від початку війни у Томашпільській центральній лікарні отримали допомогу 1200 пацієнтів із числа ВПО

Директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна разом із заступником з економічних питань Сергієм Лавренюком відвідали Томашпільську центральну лікарню з моніторинговим візитом.

Заклад розрахований на 105 ліжок. Наразі на лікуванні перебуває близько 50 пацієнтів. Тут надають медичну допомогу усім мешканцям територіальної громади, а також вимушеним переселенцям.

У лікарні продовжують працювати над забезпеченням усіх ліжок киснем. За словами Ольги Задорожної, він уже підведений до більш ніж половини з них.

Як зазначив керівник закладу Ігор Горупашенко, від початку повномасштабної війни заклад не припиняв роботу ні на хвилину. Лікарі, медсестри та санітарки на своїх робочих місцях. А на кухні тут не лише готують їжу для пацієнтів, а й роблять згущене молоко для ЗСУ на передову.

 «Кожен на своєму місці працює для нашої Перемоги. У нас налагоджена співпраця із ЦПМСД, є підтримка голови Томашпільської селищної ради Валерія Немировського. Завдяки місцевій програмі для молодих фахівців цього року маємо кілька молодих лікарів. Місцева влада їм 10 років орендує житло, вони платять лише за комунальні послуги. А після закінчення цього терміну помешкання передається їм в безоплатне користування», – розповів Ігор Горупашенко.

Директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна відзначила: «У вас дійсно дуже гарно налагоджена співпраця із місцевою владою, це відчувається. Є розуміння керівництва, що мешканцям потрібна якісна, професійна медична допомога. На жаль, це є не в кожній громаді. А ви всі зараз об’єднані і працюєте на Перемогу. Так, є проблеми які потрібно вирішувати, – оновлення обладнання, поповнення закладу молодими кадрами. Я переконана, що крок за кроком усе вдасться».

Leave a Reply