Герої селища Браїлів !

Герої селища Браїлів !

Славне селище Браїлів пишається своїми героями:
Ярослав Христюк, який тричі був відзначений державними нагородами: у 2016 році медаллю «Захиснику Вітчизни», у 2019 році орденом «За мужність» III ступеня та орденом «За мужність» II ступеня.
Він не один рік хоробро захищав нашу державу, – на війні росії проти України, 18 березня у місті Маріуполь загинув у 26 річному віці. Героїчні сторінки життя, які колись ляжуть в основу фільму про нашого Героя розповіла мати Юлія Іванівна, яка втративши сина, береже його нагороди, грамоти, живі спогади, якими так необхідно ділитися з суспільством, щоб Ярослав залишався поміж нас і пам’ять про нього була жива.
Артем Полянський, отримавши важкі поранення, загинув 9 травня на Донеччині. Без сина залишилися – батьки Ігор та Наталя, без брата – брати Ігор та Олександр, без чоловіка – дружина Валентина, а вся Браїлівська громада втратила гідного сина України. Своїми болючими спогадами про сина поділилися його батько Ігор Іванович та дружина Валентина.

Катерина Ротарь, мати двох прекрасних діточок, які залишилися без батька розповіла про чоловіка – Антона Ротаря. Він 3 роки відслужив за контрактом та був учасником бойових дій у зоні АТО/ООС. А коли росія повномасштабною війною напала на Україну, мужньо пішов знову боронити свою державу. Служив старшим матросом, навідником-оператором БМП-2 в 35-тій окремій бригаді морської піхоти. Загинув від авіаудару під Миколаєвом 18 березня. Антону було 25.
Добрим та щирим, працьовитим та наполегливим згадуть мама, брат, дружина та єдина донечка загиблого Героя, браїлівчанина Євгена Фалінського. Він пожертвував заради нас найдорожчим – своїм життям. Євгену було 36 років, він любив життя та рідну землю. Довгий час працював водієм-далекобійником, а з початком повномасштабної війни росії проти України був призваний до Збройних Сил України.

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал своїм обов’язком мала за честь зустрітися з родинами загиблих Героїв та висловити глибокі слова співчуття та підтримки. Сім’ї, які 15 липня у селищі Браїлів зустрілися з представниками військової адміністрації поділилися своїми проблемами та отримали, за дорученням Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА, пакунки з продуктовими наборами від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації. Інна Володимирівна, розпитуючи та пояснюючи кожному, хто до неї звернувся за допомогою, пообіцяла прикласти усіх зусиль, щоб такі сім’ї відчували допомогу та підтримку держави.

Ярослав Христюк
Артем Полянський
Ротарь Антон
Фалінський Євген Олексійович

Залишити відповідь