Сергій Борзов: почути проблеми родин військових, допомогти та підтримати – такий наш обов’язок

В рамках програми Вінницької обласної військової адміністрації щодо посилення соціальної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України, ініційованої Начальником ОВА Сергієм Борзовим, 4 липня у Жмеринській громаді відбулась зустріч керівництва району та народного депутата України Ірини Борзової з родинами військових.

Мета візиту – особисто почути проблеми родин військових, допомогти та підтримати.

«Працюємо над тим, щоб в разі потреби, люди вчасно без перешкод могли отримати правову, соціальну чи медичну допомогу. Дякую команді за спільну роботу»,- зазначила під час зустрічі Ірина Борзова.

Голова Жмеринської РВА Інна Цимбал, заступник начальника районної військової адміністрації, Євгеній Корнійчук та команда фахівців з районних установ і організацій на місці знайомились із проблемами родин наших захисників, які нині тримають фронт, аби підтримати їх в найскладніші часи.

Багато жителів Жмеринської громади з перших днів війни добровольцями пішли боронити країну від окупантів. Серед них є і багатодітні батьки. Наприклад, один із захисників до війни з дружиною виховували прийомних діток. Загалом в родині 8 дітей. Їх тато сьогодні, які і тисячі інших наших героїчних військових, зі зброєю в руках захищає від рашистів своїх дітей, свою родину, свою країну.

«Низький уклін вам за наших сміливих чоловіків, синів і доньок, мужніх воїнів, які захищають життя на нашій землі»,- підсумувала Ірина Борзова.

По завершенню зустрічей представникам сімей, члени яких призвані до лав Збройних Сил України, за дорученням Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА передали пакунки із продуктовими наборами від Вінницької обласної військової адміністрації.

Такі зустрічі відбудуться у кожній громаді Вінницької області. Зокрема, вони вже були проведені у старостинських округах Барської територіальної громади, таких населених пунктах як: Ялтушків, Гулі, Чемериське, Мигалівка, м.Бар, Балки, Войнашівка, Микита, Кузьминці, Журавлівка.

Разом ми сильні!

Все буде Україна!

Залишити відповідь