Шановні колеги!

Шановні колеги!

У рамках передплатної кампанії на II півріччя 2022 року з 10 по 25 червня  АТ «Укрпошта» проводить благодійний марафон #Даруємо передплату щодо допомоги дітям сиротам та людям похилого віку з інвалідністю.

Завдяки цьому проекту ми підтримуємо дітей позбавлених батьківського піклування, людей літнього віку, що залишилися без підтримки рідних та водночас   популяризуємо продукцію вітчизняних видавців серед різних категорій населення, пожвавлюємо інтерес до читання саме української періодики.

Цей проект розроблено для наших партнерів, клієнтів  та юридичних осіб. Детальна інформація про марафон, умови участі, коротка презентація та сформовані  каталоги додаються.

Зважаючи на короткі терміни передплатної кампанії філіям необхідно максимально оперативно провести активну роботу щодо широкого залучення юридичних осіб, організацій, підприємств, органів місцевої влади до участі у благодійному марафоні #Даруємо передплату. Пропозицію щодо участі та відповідні каталоги у електронному вигляді потрібно розіслати за базою  всіх юридичних осіб.

Залучати клієнтів  можна під час проведення «Днів передплатника», нарад, зустрічей  та інших заходів, які проводяться філією по залученню клієнтів до оформлення передплати.

Залишити відповідь