У Вінниці Олексій Резніков нагородив захисників України державними нагородами та вогнепальною зброєю

З українськими потужними військовослужбовцями, які пильнують наше небо – ми точно переможемо, здолаємо ворога і викинемо його за межі нашої землі. Про це наголосив Міністр оборони України Олексій Резніков під час робочого візиту на Вінниччині.

У Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону та в Командуванні Повітряних Сил ЗС України очільник вітчизняного оборонного відомства нагородив медиків і захисників неба державними нагородами та вогнепальною зброєю.

– Мене мама вчила, що завжди треба казати дякую тим людям, які на це заслуговують. А оскільки вона була лікар, то для мене важлива місія була приїхати сюди привітати наших військових медиків, які тут в Центрі роблять надзвичайно важливу справу. Вони спасають життя, лікують, реабілітують наших військовослужбовців з фронту, які потребують їхньої янгельської допомоги, – зазначив Олексій Резніков.

Крім того, Міністр оборони подякував волонтерам, які продовжують тримати свій фронт, адже по суті сьогодні вся Україна – це країна-волонтер.

– За рахунок міжнародної технічної допомоги, бюджету та волонтерських потуг ми сьогодні забезпечуємо Збройні Сили і сектор безпеки й оборони. Мені дуже приємно бути в Командуванні Повітряних Сил ЗС України і відзначити від імені Президента України, Міністра оборони України, Головнокомандувача ЗС України, начальника Генерального штабу ЗС України найкращих військовослужбовців. Мав честь вручати і нагородну зброю офіцерам, – підкреслив Олексій Резніков.

У рамках візиту Міністра оборони України супроводжували командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Микола Олещук, командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор Тетяна Остащенко, представники місцевої влади.

Залишити відповідь