Олексій Резніков привітав військових медиків Вінниччини: Щасливий нині потиснути вам руки та мати можливість обійняти. А від імені Міністерства оборони України маю сказати вам щире «Дякую»

Олексій Резніков привітав військових медиків Вінниччини: Щасливий нині потиснути вам руки та мати можливість обійняти. А від імені Міністерства оборони України маю сказати вам щире «Дякую»

Міністр оборони України Олексій Резніков, перебуваючи на Вінниччині, взяв участь в урочистих зборах з нагоди Дня медичногопрацівника, які відбулись 20 червня у приміщенні Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.

Привітали медичний персонал закладу також Начальник ОВА Сергій Борзов, Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, Командувач Медичних сил Збройних Сил України  генерал-майор медичної служби Тетяни Остащенко, Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук, Начальник Української Військово-медичної академії полковник Валерій Савицький.

 Урочисті збори  відкрив вітальним словом Міністр  оборони України Олексій Резніков.

«Для мене бути присутнім тут сьогодні – подвійна честь,- підкреслив Міністр оборони держави.- До професії медика  я із дитинства виніс особливий пієтет, адже моя мама була медичним працівником. Щасливий  нині потиснути вам руки та мати можливість обійняти. А від імені Міністерства оборони України  маю сказати вам щире «Дякую».

 Вдячність професійним і відважним вінницьким медикам у день професійного свята виражалась не лише  у словах – ордени, медалі, нагрудні знаки та чергові військові звання як за військову доблесть,   так і  за щоденний лікарський подвиг вручили вінничанам найвищі керівники Міноборони, Медичних сил Збройних Сил України  та Повітряних сил ЗСУ.

 За особисту мужність, проявлену у захисті суверенітету України та вірність військовій присязі  орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено полковника медичної служби Максима Косенка. Високу нагороду вручив

Міністр оборони України Олексій Резніков. 

 Особливо приємно, що Міністр оборони також відзначив медалями «За сприяння Збройним  Силам України» директорку Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольгу Задорожну та заступницю директорки Тетяну Бондаренко. 

З 24 лютого і вдень і вночі, цілодобово медичні працівники працюють для того, щоб зберегти життя і здоров’я військовослужбовців, наголосила Тетяна Остащенко, звертаючись до особового складу Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону: «Вінниця – дійсно центр надання такої допомоги. Ми найперше захистимо  хірургічні спроможності цього центру, адже  війна – це в першу чергу, на жаль, хірургія..»,- підкреслила Командувач Медичних сил Збройних Сил України.

Начальник Вінницької військової адміністрації Сергій Борзов, долучившись до вітань, підкреслив: «Ми пишаємось, що Вінницький Військово-медичний клінічний центр є найкращим! Ви даруєте людям друге народження – і на фронті, і в шпиталях. Нещодавно Президент Володимир Зеленський нагородив Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня вінницького військового хірурга Костянтина Гуменюка за надскладну унікальну операцію в умовах мобільного госпіталю. Аналогів такому втручанню немає у світі. Наші лікарі – найкращі. Вам усім велика вдячність, шана і повага. Слава Збройним Силам України! Ми обов’язково переможемо

На завершення, почесні гості ознайомились  з територією Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.

Залишити відповідь