Вічная пам’ять нашим Героям!

Вічная пам’ять нашим Героям!

За розкіш жити та вільно ходити по українській землі щодня віддають власні життя наші воїни, захищаючи державу Україна від російських окупантів.
Сьогодні, 7 червня провели в останню путь жителі села Дубової загиблого воїна, односельця Суслика Сергія Романовича. Сергію навічно залишилося 37 років. Він приймав участь в антитерористичній операції, за що був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції», мав звання сержанта і був дуже доброю та чуйною людиною. Але ворожий снаряд зупинив його життя.
Висловлюючи глибокі співчуття та шану мамі Сергія Суслика та усім односельцям начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал закликала усіх до єдності та поваги один до одного та кожного до себе. Тільки разом, об’єднавшись, ми сильні у війні з підступним ворогом. Зі свого боку вона пообіцяла усіляку підтримку Лідії Суслик, яка виховала сміливого, відважного, мужнього сина, який став на захист рідної держави.

У своєму прощальному слові начальник Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Тарас Андрійчук, Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір, староста Дубівського старостинського округу Світлана Мельник та директор Дубівського НВК Людмила Михайленко з сумом і безмежною вдячністю говорили про життєвий шлях Героя та вічну пам’ять у наших серцях, заради майбутнього Життя.
Ми маємо пам’ятати імена усіх, хто віддав найцінніше – власне життя у цій війні, яка триває з 2014 року і забирає найкращих…
У восьми громадах Жмеринського району, внаслідок збройної агресії російської федерації, загинуло 63 наших земляки, з них 37, які віддали своє життя впродовж 100 останніх днів повномасштабної війни.
Вічна слава і світла пам’ять нашим Янголам-Захисникам!

Залишити відповідь