Руслан Стефанчук: Словаччина є потужним драйвером у процесі якнайшвидшого отримання Україною статусу кандидата на вступ до ЄС

Руслан Стефанчук: Словаччина є потужним драйвером у процесі якнайшвидшого отримання Україною статусу кандидата на вступ до ЄС

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук подякував Президенту Словацької Республіки Зузані Чапутовій за послідовну й рішучу підтримку України.

«У визначальний для нашої країни час Словаччина була поруч і одразу подала мужню руку. Завдяки вашій допомозі ми даємо відсіч агресору й наближаємо нашу перемогу. Ваша країна прийняла понад 400 тисяч наших земляків, які у зв’язку з війною були змушені покинути рідні домівки. З них — майже 80 тисяч подали заявки для отримання у вашій державі тимчасового захисту», — поінформував Руслан Стефанчук.

За його словами, всебічна турбота дружньої Словаччини та її народу назавжди в пам’яті українців. Спікер Парламенту України висловив вдячність Президенту Словацької Республіки за принципову позицію щодо запровадження санкцій проти рф.

«Твердо переконаний, що всеохоплюючий санкційний тиск на російську федерацію зможе швидше позбавити її ресурсів, необхідних для продовження війни», — наголосив Руслан Стефанчук.

Голова Верховної Ради наголосив, що цінує сильну віру Словаччини в те, що Україна достойна бути членом ЄС. На його переконання, Словаччина є потужним драйвером у процесі якнайшвидшого отримання Україною статусу кандидата на вступ до ЄС.

«Для Українського народу повноправне членство в ЄС — це омріяна стратегічна мета. Зараз у запеклих боях найкращі сини та доньки України відстоюють права та свободи людини, верховенство права та європейське майбутнє нашої держави. Сподіваюсь, що ваша впевненість у тому, що Україна здатна зробити ЄС кращим, надихне й інші держави-члени ЄС думати та діяти так само», — висловив сподівання Руслан Стефанчук.

Залишити відповідь